Click here to send us your inquires or call (852) 36130518

Soupisky týmù

Zobrazit tým: CAN - CZE - GER - FIN - RUS - SWE - SUI - USA

CAN - Kanada

Trenér: Pierre Alain
Asistent: Jim Fetter, Carla MacLeod
#postjménoklubnarozenívìkvýškaváhahùl
29BElaine CHULIStoney Creek Sabres16.5.199422 let168 cm60 kgL
30BEmerance MASCHMEYERLloydminster Bobcats5.10.199421 let168 cm64 kgL
13OErin AMBROSEToronto Aeros30.4.199422 let165 cm60 kgP
10OAlexis CROSSLEYShattuck St. Mary7.4.199422 let173 cm70 kgL
23OAbbey FRAZERJohn Abbott College25.7.199422 let168 cm58 kgL
14OJordan KRAUSEPursuit of Excellence30.9.199421 let175 cm74 kgP
18OHalli KRZYZANIAKPursuit of Excellence4.2.199521 let173 cm71 kgP
2OMorgan RICHARDSONOttawa Senators17.6.199422 let163 cm67 kgL
21OCydney ROESLEROttawa Senators21.2.199422 let175 cm70 kgP
5ÚAshleigh BRYKALIUKBalmoral Hall Blazers15.6.199521 let165 cm59 kgP
12ÚKristyn CAPIZZANOMississauga Jr Chiefs3.1.199620 let158 cm54 kgL
3ÚEmily CLARKSaskatoon Stars28.11.199520 let165 cm60 kgL
24ÚNicole CONNERYMississauga Jr Chiefs27.1.199422 let168 cm59 kgL
28ÚCatherine DUBOISOntario Hockey Academy19.7.199521 let173 cm77 kgL
15ÚMeghan DUFAULTBalmoral Hall Blazers17.4.199422 let160 cm69 kgP
25ÚRebecca KOHLERBluewater Hawks3.9.199421 let180 cm78 kgP
16ÚSarah LEFORTStanstead College9.2.199422 let170 cm75 kgL
26ÚShannon MACAULAYWarner Hockey Academy22.6.199422 let180 cm80 kgL
20ÚCayley MERCERBluewater Hawks18.1.199422 let170 cm58 kgL
19ÚErika SOWCHUKEdge School19.2.199422 let168 cm66 kgL
7ÚLaura STACEYToronto Aeros5.5.199422 let178 cm65 kgP
11ÚTaylor WOODSBalmoral Hall Blazers26.9.199421 let160 cm58 kgP
 prùmìr :22 let169 cm66 kg 

CZE - Èesko

Trenér: Tomáš Výtisk
Asistent: Jan Fidrmuc, Zdenìk Nìmec
#postjménoklubnarozenívìkvýškaváhahùl
30BLenka CRAIGOVÁNS Academy Lake Placid24.2.199422 let162 cm58 kgP
1BVeronika HLADÍKOVÁTesla Pardubice25.2.199422 let159 cm58 kgL
19OKlára HUDEÈKOVÁSK Karviná15.11.199421 let165 cm59 kgP
4OSamantha KOLOWRATHC Berounští Medvìdi12.7.199620 let170 cm58 kgP
8OAdéla KUBÁTOVÁSlavia Praha3.11.199421 let170 cm65 kgL
28OMichaela NOVÁKOVÁSlavia Praha2.12.199421 let169 cm66 kgL
21ODana PELIKÁNOVÁHC Litvínov14.9.199619 let171 cm67 kgL
2OAneta TEJRALOVÁSlavia Praha4.1.199620 let165 cm57 kgL
6OKateøina VAÒOUÈKOVÁTesla Pardubice27.5.199521 let175 cm70 kgL
20ODominika VOPRAVILOVÁHC Kladno7.7.199620 let155 cm45 kgL
3OMarkéta VÝTISKOVÁSK Karviná25.4.199422 let162 cm63 kgL
22ÚKlára CHMELOVÁCIH Academy Rockland15.8.199520 let181 cm80 kgL
14ÚDenisa KØÍŽOVÁNS Academy Lake Placid3.11.199421 let166 cm65 kgL
15ÚVeronika KUŽELOVÁHC Kladno1.4.199422 let162 cm63 kgL
5ÚDominika LÁSKOVÁSlavia Praha20.12.199619 let165 cm57 kgP
11ÚAneta LÉDLOVÁHC Litvínov31.12.199619 let168 cm67 kgL
17ÚKlára MAZÁNKOVÁBulldogs Brno10.9.199520 let170 cm65 kgL
10ÚDenisa NEŠUTOVÁHC Litvínov18.10.199619 let158 cm56 kgP
23ÚAdriena PECINOVÁSlavia Praha8.11.199520 let161 cm55 kgL
26ÚVendula PØIBYLOVÁHC Olomouc23.3.199620 let169 cm71 kgL
7ÚSára SADÍLKOVÁSK Karviná16.11.199520 let166 cm60 kgL
16ÚTereza VANIŠOVÁSlavia Praha30.1.199620 let172 cm64 kgL
 prùmìr :21 let166 cm62 kg 

FIN - Finsko

Trenér: Juuso Toivola
Asistent: Ville Koho, Jouko Reinikainen
#postjménoklubnarozenívìkvýškaváhahùl
1BIsabella PORTNOJBlues Espoo15.2.199422 let170 cm61 kgL
30BTiina RANNETeam Kuortane6.12.199421 let165 cm61 kgL
3OAnna KILPONENTeam Kuortane16.5.199521 let169 cm73 kgL
2OJohanna KOIVISTOKarpat Oulu24.7.199422 let154 cm54 kgL
5OReetta LINDHOLMNuPS Nummela3.4.199620 let170 cm72 kgL
6OKristiina MERILÄINENKarpat Oulu20.1.199521 let166 cm64 kgL
4OJenna TUOVINENTeam Kuortane25.7.199422 let156 cm58 kgL
11OSusanne UPPGÄRDTeam Kuortane26.2.199422 let171 cm80 kgP
7OReetta VALKJÄRVIPelicans 2000 Hollola3.7.199620 let170 cm62 kgL
9OElla VIITASUOK-Reipas Lahti27.5.199620 let170 cm55 kgL
20ÚChrista ALANKOTeam Kuortane20.6.199422 let158 cm58 kgL
15ÚVenla KOTKASLAHTITeam Kuortane25.1.199521 let167 cm72 kgL
29ÚJenni MAAMÄKIKarpat Oulu26.8.199619 let163 cm52 kgL
24ÚEmma NUUTINENKiekko-Vantaa7.12.199619 let172 cm63 kgL
16ÚSuvi OLLIKAINENTeam Kuortane6.3.199521 let163 cm61 kgL
18ÚAnni RANTANENIlves Tampere22.11.199520 let164 cm64 kgP
13ÚEmma RITARIKalPa Kuopio3.5.199422 let158 cm59 kgL
28ÚJenna SUOKKOIlves Tampere14.6.199521 let157 cm55 kgL
21ÚVilma TANSKANENTeam Kuortane14.4.199521 let175 cm67 kgL
23ÚNoora TULUSKJT Tuusula15.8.199520 let164 cm64 kgP
25ÚLaura VAINIONPÄÄTeam Kuortane11.4.199422 let164 cm69 kgL
26ÚSaana VALKAMATeam Kuortane27.7.199421 let167 cm63 kgL
 prùmìr :21 let165 cm63 kg 

GER - Nìmecko

Trenér: Maritta Becker
Asistent: Werner Schneider
#postjménoklubnarozenívìkvýškaváhahùl
1BFranziska ALBL Memmingen Indian29.4.199521 let167 cm67 kgL
29BJanina FUCHSEC Bad Tolz1.9.199520 let169 cm58 kgL
2OAnne BARTSCHJonsdorfer Falken22.9.199520 let163 cm57 kgL
12OAnna-Maria FIEGERTEV Landshut3.4.199422 let173 cm60 kgL
21OTheresa FRITZEC Peiting27.10.199421 let165 cm52 kgL
22ODana REIMANNETC Crimmitschau17.5.199620 let161 cm60 kgL
27OMuriel SCHEUERLEINPreussen Berlin9.3.199620 let162 cm52 kgL
9OJessica UJCIKSB Rosenheim20.4.199620 let174 cm64 kgL
13OAnn-Kathrin VOOGEV Fussen3.6.199521 let170 cm72 kgL
4OTheresa WAGNEREHC Waldkraiburg5.5.199521 let164 cm54 kgP
8ÚLeonie BAUEREHC Bayreuth21.4.199521 let164 cm56 kgL
19ÚMarie DELARBREEV Fussen22.1.199422 let172 cm63 kgL
16ÚKatja-Lisa ENGELEC Bad Tolz18.6.199521 let162 cm59 kgL
14ÚVanessa GASDEFASS Berlin11.2.199521 let162 cm54 kgL
6ÚMelanie HARINGERBuchloe Pirates21.3.199422 let171 cm63 kgL
17ÚBernadette KARPFEV Landshut3.7.199620 let167 cm60 kgP
25ÚLaura KLUGEEisbaren Berlin6.11.199619 let162 cm45 kgL
3ÚMichelle LUBBERTEC Bergkamen20.11.199619 let162 cm51 kgL
11ÚJulia SEITZMemmingen Indians14.2.199422 let173 cm65 kgL
20ÚMarie-Kristin SCHMIDRiessersee Garmisch-Partenkirchen15.12.199619 let160 cm54 kgL
28ÚKerstin SPIELBERGEREHC Waldkraiburg14.12.199520 let169 cm56 kgL
15ÚLarissa SWIKULLEV Pfronten5.10.199619 let170 cm67 kgL
 prùmìr :21 let166 cm59 kg 

RUS - Rusko

Trenér: Alexander Ulyankin
Asistent: Zhanna Shelchkova
#postjménoklubnarozenívìkvýškaváhahùl
20BMargarita MONAKHOVAOdintsovo, Moscow region26.6.199422 let169 cm65 kgL
1BNadezhda MOROZOVAHC Rus Moscow29.11.199619 let168 cm60 kgL
8OMaria BATALOVAGazovik Tyumen3.5.199620 let171 cm68 kgL
5OMaria BUKSHEVANNAYAWhite Bears, Moscow1.7.199422 let168 cm58 kgP
6OViktoria EGOROVASilver Sharks, Moscow17.11.199421 let168 cm66 kgP
22OAngelina GONCHARENKOWhite Bears, Moscow23.5.199422 let174 cm63 kgL
18OEkaterina NIKOLAEVATornado Dmitrov5.10.199520 let166 cm65 kgP
24OAnna SHIBANOVAAgidel, Ufa10.11.199421 let162 cm62 kgL
3OKristina TIMOFEEVAGazovik Tyumen20.3.199521 let161 cm60 kgP
14ÚTatiana AKMANAEVAGazovik Tyumen17.1.199521 let161 cm53 kgL
15ÚKsenia BAYBAKOVATornado Dmitrov22.6.199422 let166 cm64 kgL
12ÚLudmila BELYAKOVANorth star, Moscow12.8.199421 let170 cm65 kgL
10ÚDiana BULATOVAGazovik Tyumen7.4.199521 let155 cm57 kg 
9ÚElena DERGACHEVAWhite Bears, Moscow8.11.199520 let159 cm54 kgL
7ÚEvgeniya DUPINASilver Sharks, Moscow30.6.199422 let167 cm51 kgP
16ÚRenata ISANBAEVAGazovik Tyumen24.8.199520 let168 cm63 kgL
13ÚTatiana KITAEVASkif, N. Novgorod5.1.199521 let160 cm60 kgP
23ÚValeriya PAVLOVAGazovik Tyumen15.4.199521 let175 cm75 kgL
19ÚMaria SHEPELINSKAYATornado Dmitrov23.4.199521 let167 cm57 kgL
11ÚTatiana SHIBANOVAAgidel, Ufa10.11.199421 let162 cm62 kgL
21ÚEkaterina ZAHAROVAAgidel, Ufa8.9.199421 let178 cm69 kgL
 prùmìr :21 let166 cm62 kg 

SUI - Švýcarsko

Trenér: Dominik Schar
Asistent: Martin Inniger
#postjménoklubnarozenívìkvýškaváhahùl
30BJanine ALDEREHC Winterthur5.7.199521 let160 cm53 kgL
29BSandra HEIMSC Unterseen Interlaken25.6.199521 let163 cm51 kgL
6OCeline ABGOTTSPON EHC Vis24.11.199520 let170 cm72 kgL
10OLivia ALTMANNEHC Arosa13.12.199421 let164 cm60 kgL
3ONicole GUBLERWohlen Freiamt31.5.199620 let163 cm50 kgL
4ONadine HOFSTETTERKSC Kussnacht21.10.199421 let163 cm64 kgL
9ODominique SCHEURERWisle Worb21.6.199521 let171 cm59 kgL
8OReica STAIGERKloten Flyers8.11.199619 let159 cm56 kgP
7OLara STALDEREHC Seewen15.5.199422 let165 cm60 kgP
5OKarin WILLINEREHC Visp4.2.199521 let163 cm60 kgL
2OSelina WUTTKEPikes Oberthurgau Romanshorn13.12.199421 let172 cm74 kgL
12ÚJana BIGLERHC Munchenbuchsee20.1.199422 let164 cm63 kgL
25ÚTiziana CIPRIANIEHC Seewen30.11.199520 let155 cm50 kgL
19ÚMariko DALEEHC Rheinfelden9.7.199422 let160 cm55 kgL
13ÚLaura DESBOEUFSHC Ajoie2.9.199619 let160 cm59 kgL
16ÚRomy EGGIMANNHC Lugano29.9.199520 let155 cm55 kgL
18ÚStephanie LEHNEREHC Winterthur31.12.199520 let161 cm64 kgL
15ÚValeska POSCHUNGEHC Olten2.11.199421 let162 cm57 kgL
11ÚDominique RUEGGEHC Uzwil5.2.199620 let170 cm67 kgL
22ÚPhoebe STANZKloten Flyers7.1.199422 let161 cm58 kgP
24ÚIsabel WAIDACHEREHC Arosa25.7.199422 let160 cm50 kgP
 prùmìr :21 let163 cm59 kg 

SWE - Švédsko

Trenér: Henrik Cedergren
Asistent: Erik Carling
#postjménoklubnarozenívìkvýškaváhahùl
30BSara BESSELINGPursuit of Excellence, Winfield1.4.199422 let164 cm68 kgL
1BJessica HJORTHSegeltorps IF4.11.199421 let166 cm62 kgL
21OEmmy ALASALMIAIK IF17.1.199422 let162 cm65 kgP
6OLina BÄCKLINBrynäs IF3.10.199421 let169 cm67 kgL
3OWilma EKSTRÖMLeksands IF20.10.199421 let171 cm68 kgL
25OEmily FRIDHAIK IF1.7.199521 let165 cm64 kgL
12OLinnea HEDINSegeltorps IF24.1.199521 let160 cm57 kgL
5OAnna KJELLBINLinköpings HC16.3.199422 let169 cm68 kgP
2OCajsa LILLBÄCKAIK IF13.7.199422 let155 cm58 kgL
4OCaroline MARKSTRÖMIF Sundsvall Hockey29.5.199422 let170 cm67 kgL
11ÚMatildah ANDERSSONLinköpings HC20.3.199422 let160 cm60 kgL
20ÚOlivia CARLSSONMODO Hockey2.3.199521 let174 cm64 kgL
22ÚJohanna EIDENSTENOrmsta HC18.1.199422 let170 cm70 kgL
15ÚElin JOHANSSONMODO Hockey21.2.199521 let175 cm73 kgL
26ÚSabina KÜLLERAIK IF22.9.199421 let176 cm70 kgL
24ÚJulia LENNARTSSONLinköpings HC26.11.199520 let165 cm55 kgL
18ÚAmanda LINDBERGLeksands IF3.2.199422 let169 cm70 kgL
19ÚMichelle LÖWENHIELMAIK IF22.3.199521 let172 cm64 kgL
23ÚIsabell PALMMODO Hockey13.10.199520 let178 cm62 kgL
14ÚLinn PETERSONLeksands IF8.1.199422 let174 cm71 kgL
27ÚMalin WONGHällefors IK3.9.199421 let165 cm60 kgL
28ÚMichelle YUCELSegeltorps IF15.12.199520 let170 cm58 kgP
 prùmìr :22 let168 cm65 kg 

USA - USA

Trenér: Heather Linstad
Asistent: Hillary Witt, Joel Johnson, Robb Stauber, Dawn Strout
#postjménoklubnarozenívìkvýškaváhahùl
1BBrianna LAINGAssabet Valley27.12.199421 let171 cm64 kgL
29BSidney PETERSChicago Mission26.2.199521 let175 cm66 kgL
6OCourtney BURKEShattuck St. Mary2.9.199421 let174 cm75 kgL
17OJordan HAMPTONLittle Caesars17.2.199422 let170 cm61 kgP
27OKaliya JOHNSONNorth American Hockey Academy2.12.199421 let170 cm57 kgP
8OSamantha LASHOMBSouth St. Paul High School3.7.199422 let173 cm68 kgL
7OBriana MASTELChoate Rosemary Hall8.11.199421 let168 cm73 kgL
3ONatasha RACHLINAssabet Valley4.4.199521 let165 cm57 kgP
4OLee STECKLEINRoseville High School23.4.199422 let180 cm73 kgL
18ÚDani CAMERANESIBlake Varsity High School30.6.199521 let165 cm66 kgL
5ÚAlex CARPENTERGovernor Academy30.4.199422 let168 cm70 kgL
10ÚDemi CROSSMANHoneybaked Farmington Hills14.12.199421 let173 cm64 kgL
25ÚSydney DANIELSWestminster School19.4.199521 let173 cm64 kgL
14ÚMiye D´OENCHNew Jersey Rockets26.1.199422 let163 cm54 kgP
11ÚKate FLUGRoseville High School15.12.199520 let173 cm59 kgP
23ÚMolly ILLIKAINENGrand Rapids High School10.4.199422 let178 cm70 kgP
21ÚMaryanne KENNEDY-MENEFEELittle Caesars30.1.199422 let168 cm67 kgP
15ÚAnne PANKOWSKINorth American Hockey Academy4.11.199421 let175 cm72 kgP
19ÚPaige SAVAGENorth American Hockey Academy25.7.199422 let173 cm73 kgL
12ÚKate SCHIPPERBreck School28.6.199521 let163 cm61 kgP
16ÚHaley SKARUPAWashington Pride3.1.199422 let168 cm64 kgP
24ÚDana TRIVIGNOShattuck St. Mary7.1.199422 let163 cm61 kgP
 prùmìr :22 let170 cm65 kg 
 
Informace o turnaji
  1. Základní informace
  2. Organizaèní výbor
  3. Poøadatelská mìsta
  4. Stadiony
  5. Vstupenky
  6. Formát turnaje
  7. Historie
  8. Partneøi
Partneøi turnaje
Partner turnaje
Krátké zprávy
17.7.2012 - Veškeré informace o renomované sázkové kanceláøi Ladbrokes na jednom místì.

Bohatá nabídka sázkových pøíležitostí a atraktivní kurzy – to je DOXXbet.

Interwetten nabízí svým zákazníkùm širokou paletu sázkových možností a velice vysoké kurzy obohacené zajímavými bonusy.

Nejlepší informace o Bwin.com pospolu na jednom místì.
Nejlepší hráèi turnaje:
7.1.2012 - Nejlepší brankáøka turnaje: Franziska Alblová z Nìmecka.

Nejlepší obránkynì turnaje: Erin Ambroseová z Kanady.

Nejlepší útoènice turnaje: Alex Carpenterová z týmu USA.

Nejlepší hráèky
7.1.2012 - Za tým Kanady: Erin Ambroseová, Cydney Roeslerová, Cayley Mercerová. Za USA na turnaji: Alex Carpenterová, Anne Pankowská, Haley Skarupaová.
Nejlepší hráèky
7.1.2012 - Za tým Nìmecka byly vyhlášeny nejlepšími hráèkami: Anna-Maria Fiegertová, Kerstin Spielbergerová a Marie Delarbreová. Švédsko: Matildah Anderssonová, Michelle Löwenhielmová a Linnea Hedinová.
Zmìna v Pøerovì!
4.1.2012 - Protože zápas o 5. místo bude s èeskou úèastí, dochází ke zmìnám èasù páteèních utkání v Pøerovì. Od 15:00 se odehraje zápas skupiny o udržení. Èeské hráèky nastoupí k boji o 5. místo až v 19:00.
Facebook
 
 
 
Fotografie
 
 

Beauties' Secret化妝及護膚品

DecorCollection歐洲傢俬| 傢俬/家俬/家私| 意大利傢俬/實木傢俬| 梳化| 意大利梳化/歐洲梳化| 餐桌/餐枱/餐檯| 餐椅| 電視櫃| 衣櫃| 床架| 茶几

Wycombe Abbey| private school hong kong| English primary school Hong Kong| primary education| top schools in Hong Kong| best international schools hong kong| best primary schools in hong kong| school day| boarding school Hong Kong| Wycombe Abbey School